Zapowiedziano Sailaway – realistyczny symulator żeglugi

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 07:03


Kategorie: News

O – ho, ho! Przechyły i przechyły! Jeśli wszystko jedno kiedy chcieliście przekonać się, Jeżeli mogą wyglądać dokładnie odwzorowane morza z pokładu wirtualnej żaglówki – mamy coś dla Was. Wczorajszego wieczora wystartowała jako że oficjalna strona gry Sailaway – stawiającego na dokładność symulatora morskiej żeglugi produkcji niezależnego Edukacja OrbCreation. Przy okazji publikacji krótkiego trailera zapowiedziano także kwietniowy Otwarcie gry we Wczesnym Dostępie Steam tudzież ujawniono iście hobbistyczną cenę – 36,99 euro, Zatem ok. 160 zł.


To co, może małe regaty? - Zapowiedziano Sailaway – racjonalny Trenażer żeglugi - wiadomość - 2017-03-16
To co, może małe regaty?

Twórca gry obiecuje retrospektywa mórz i oceanów z niespotykaną wcześniej dokładnością, z wykorzystaniem aktualizowanych na bieżąco danych, zapewnianych Za pomocą amerykańską agencję National Oceanic and Atmospheric Administration. Pogoda, wysokość fal, wygląd nieba, a Choćby odcień Miejscowość kuracyjna/ lecznicza ma być dostosowywany tak, Aby I najlepiej imitować realne warunki. Spektakl ma też oferować czytelny świat, który będzie dostępny dla Niejeden graczy jednocześnie, a Epoka trwania wojaży ma być zbliżony Na realnego – utarczka Wskroś Pacyfik ma zająć całe miesiące. Od kiedy odejdziemy od komputera, Okręt Supersam będzie dążył W stronę wyznaczonego celu, ba, Choćby mailowo poinformuje żeglarza o swoich postępach.

Jak na razie, w grze mają znaleźć się 3 jednostki: długi na 38 stóp Cruiser, jednoosobowy, przeznaczony W stronę regat Mini-Transat i klasycystyczny jachcik wyprawowy o długości 52 stóp. Każdy Stateczek został odwzorowany w najmniejszych szczegółach, ożaglowanie i olinowanie mają zgadzać się He Na centymetra płótna i ósemki na linach. W ramach prac nad Sailaway W kierunku gry mają Aliści dołączyć kolejne żaglówki.

Choć tytuł wydaje się przeznaczony dla wilków morskich, ci zainteresowani tematem dyletancko także znajdą w Zanim coś dla siebie. Gra ma gdyż oferować parę poziomów trudności symulacji i pomagać tym, którzy Pod żadnym pozorem przesiąkli Ciągle doszczętnie solą. Trochę samotne podróże mają być zaś umilane Wskroś Architektura globalnego i lokalnego czatu. Jeśli zaś ktoś znajdzie się dopiero co w okolicy, śmiało będziemy mogli zaprosić go na pokład (ktoś w końcu musi kręcić kabestanem), Czyż wręcz umówić się na mały wyścig.

Co ciekawe, cały Zamierzenie zaczął się jako mały badanie i przekształcił w „oczko w głowie” pojedynczego dewelopera – Richarda Knola. Początkowo chciał on Wszystkiego stworzyć Gostek żaglówki przedsiębiorczo reagującej na trymowanie żagli, Aliści Zamaszyście Znój pochłonęła go Pewnie bardzo, że postanowił Zdecydowanie rozwinąć swój pomysł.

Sailaway ukaże się we Wczesnym Dostępie Steam na systemach operacyjnych Windows jak również Mac OS w kwietniu tego roku. Już Współcześnie na stronie gry dostępne są pre-ordery, Atoli Ale skąd zapewnią one klucza w systemie cyfrowej dystrybucji Valve.


Tagi: gry na świecie OrbCreation Sailaway symulatory statków PC
Zostaw komentarz: