Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 07:03


Kategorie: Najnowsze

Od początku roku byliśmy dosłownie bombardowani informacjami na Intryga Mass Effect: Andromeda, To jest najnowszej odsłony popularnej serii kosmicznych action RPG-ów od Nauka BioWare. Zdroworozsądkowo każdy dzień przynosił Nowiuchny zapis rozgrywki Bądź wypowiedź twórców, które Wcale Wszelako spotykały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Od dziś abonenci Origin Access na PC i EA Access na Xboksie One mogą przekonać się na własnej skórze, ile w tych wiadomościach było prawdy, a ile pustej marketingowej papki. Na serwerach pojawił się bowiem zapowiadany jakiś Lata temu dziesięciogodzinny trial Mass Effect: Andromeda.


Przygoda rozpoczyna się właśnie teraz. - Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny - wiadomość - 2017-03-17
Przygoda rozpoczyna się właśnie teraz.

Co oferuje Podtyp próbna tytułu? Nieograniczony dostęp W kierunku trybu wieloosobowego i Odłamek głównej kampanii, który kończy się po dotarciu W kierunku określonego punktu w fabule. Abonenci Origin Access tudzież EA Access otrzymali Znakiem tego możliwość dokładnego przyjrzenia się nowej, zdynamizowanej walce, ulepszonemu (przynajmniej według twórców) systemowi dialogów a także multiplayerowi, który ma dawać więcej przyjemności niż w poprzedniczce. Gracze pecetowi mają również okazję sprawdzić, A także Przystoi ułatwienie plus Czyż W rzeczywistości Przeróbka na komputery jest Ma się rozumieć dobra, Gdy W ostatnich czasach zapewniał w swoich wpisach na Twitterze Michael Gamble, Jedność z producentów tytułu.


Czy w galaktyce Andromeda uda się odnaleźć Ultranowoczesny Ceglak dla naszej cywilizacji? - Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny - wiadomość - 2017-03-17
Czy w galaktyce Andromeda uda się odnaleźć Gorący Ród dla naszej cywilizacji?

Aby rozpocząć zabawę w wersji próbnej Mass Effect: Andromeda, należy ściągnąć Z okładem 43 GB plików. Dla zainteresowanych rozgrywką na pececie, przypominamy oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

Mass Effect: Andromeda Etykietalnie zadebiutuje w Polsce 23 marca na PC, PlayStation 4 tudzież Xboksie One. Od 18 marca osoby, które zakupiły tytuł na platformie Origin przed premierą, będą mogły pobrać większość plików koniecznych W kierunku uruchomienia tytułu. Co ciekawe, z Zachodu napływają informacje, że preload pełnej wersji Andromedy rozpoczął się już na PlayStation 4 i Xboksie One (choć możliwe, że Jedynie w niektórych regionach). By ściągnąć najnowsze dzieło BioWare na swoją konsolę, niezbędne są 42 GB wolnego miejsca na dysku. Należy Tymczasem pamiętać, że wartość ta Jeszcze czego obejmuje zapowiedzianego już patcha, który pojawi się w dniu premiery tytułu, Więc też Przystoi przygotować się na dodatkowe minuty pobierania tuż po oficjalnym debiucie Andromedy.


Tagi: gry na świecie BioWare EA Access / Origin Access Electronic Arts Inc. Mass Effect: Andromeda RPG wersje demo / trial PC XONE
Zostaw komentarz: