Rome: Total War - Barbarian Invasion trafi na iPada 28 marca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 08:03


Kategorie: Aktualności

W styczniu Pracownia Feral Interactive poinformowało, że pracuje nad mobilną wersją pecetowej strategii Rome: Total Ogień - Barbarian Invasion. W tej chwili autorzy ogłosili W okresie pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że Film trafi Na sprzedaży 28 marca tego roku.


Gra ukaże się W okolicach Brzeg marca. - Rome: Total Skwar - Barbarian Invasion trafi na iPada 28 marca - wiadomość - 2017-03-16
Gra ukaże się Koło Krawędź marca.

Gra ukaże się wyłącznie na iPada i ma być produkcją z kategorii premium, więc będzie płatna i pozbawiona mikropłatności. Na pecetach Rome: Total Wypieki - Barbarian Invasion sprzedawane było jako Suplement wymagający posiadania podstawowej wersji Rome: Total War. Jednakowoż Edycja mobilne ma być samodzielnym tytułem.

Jest na Cóż czekać, gdyż mobilne Rome: Total Ogień okazało się wyśmienitą konwersją. Autorzy przenieśli całą grę, Lilak żadnych ograniczeń Azali uproszczeń, wyposażając ją Na zapas w zaskakująco łatwy w obsłudze Sprzęg dotykowy, oparty na intuicyjnych gestach i rysowaniu linii a także okręgów palcem na ekranie.

Przypomnijmy, że Rome: Total Wrzątek - Barbarian Invasion koncentruje się na okresie schyłkowym rzymskiej potęgi, pozwalając na zabawę w latach 363-476 n.e. Suplement oferuje nową kampanię, którą możemy rozegrać jedną z dziesięciu frakcji. Wśród nich znajdziemy Zachodnie i Wschodnie Supermocarstwo Rzymskie, Persów jak również plemiona Hunów, Gotów, Saksończyków, Franków, Wandalów, Sarmatów i Allemanów.

Poza kampanią i nowymi frakcjami, Rome: Total Spiekota - Barbarian Invasion oferuje również rozbudowane papierówka technologiczne a także zwiększone ważkość religii w rządzeniu.

  1. Oficjalna Karta cyklu
  2. Rome: Total Skwar - Barbarian Invasion - interpretacja gry (wersja PC)

Tagi: gramynawynos.pl Creative Assembly daty premier / opóźnienia Feral Interactive globalne gry strategiczne gry bez mikropłatności Rome: Total War strategie turowe iOS
Zostaw komentarz: