Paladins: Champions of the Realm - rozdajemy kody do konsolowej bety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 08:03


Kategorie: Newsy

Dwa dni temu wystartowała zamknięta beta gry Paladins: Champions of the Realm na konsolach Xbox One tudzież PlayStation 4. Dostęp Na niej możecie uzyskać, inwestując w Pakunek założycielski, Jednakowoż jest też przeciwny sposób na wzięcie udziału w zabawie, gdyż wspólnie z firmą Hi-Rez Studios przygotowaliśmy przydzielanie kodów. Jeżeli zarejestrowaliście się w naszym serwisie przed 15 marca 2017 roku, to wystarczy, że udacie się na jedną z poniższych stron i naciśniecie widniejący tam emfaza „Kliknij tutaj, Żeby otrzymać klucz!”. Otrzymaną wejściówkę musicie Na dobitek/dobitkę zrealizować – Alboż na konsoli, Bądź udając się na stronę Xbox.com (klikacie na swój sylwetka i wybieracie opcję „Zrealizuj kod”) Ewentualnie PlayStation Store (również klikacie na swoje konto, gdzie znajdziecie opcję „Zrealizuj kody”).

Zdobądź Zapis W stronę zamkniętej pościel na:

Przypominamy też, że jeżeli gracie na PC-tach, to od dłuższego czasu możecie pobrać Paladins: Champions of the Realm W okresie darmo. Wystarczy, że zarejestrujecie się w tym miejscu.


Jeden z Niejeden kodów W  stronę konsolowej majdan Paladins: Champions of the Realm czeka na ustrzelenie. - Paladins: Champions of the Realm - rozdajemy kody W  stronę konsolowej prycza - wiadomość - 2017-03-16
Jeden z Niejeden kodów Ku konsolowej starzyzna Paladins: Champions of the Realm czeka na ustrzelenie.

Przy okazji pragniemy Na dobitek/dobitkę wspomnieć o najnowszych wynikach popularności Paladins: Champions of the Realm. W opublikowanym komunikacie ujawniono, że tytuł na komputerach osobistych ma już Z hakiem 7 milionów zarejestrowanych graczy. W listopadzie 2016 roku było ich o 3 miliony mniej, więc Gdy widać Przedsięwzięcie cały Wiek wzbudza spore zainteresowanie.


Tagi: gry na świecie beta-testy Hi-Rez Studios klucze od GRYOnline.pl Paladins: Champions of the Realm sieciowe strzelanki PS4 XONE
Zostaw komentarz: