Nintendo trolluje zbieraczy znajdziek w The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 09:03


Kategorie: Aktualności

The Legend of Zelda: Breath of the Wild często jest określana mianem najlepszej gry z otwartym światem w historii. Niemniej, sandbox to sandbox, a prawidła, jakimi rządzi się Ów gatunek, znalazły Użytek również w najnowszych przygodach Linka. W grze na odnalezienie czeka albowiem aż 900 znajdziek w postaci Ani chybi zwanych nasion Korok, a skompletowanie ich wszystkich wiąże się z otrzymaniem specjalnej nagrody.


A Oczywista odpychająco pachnący Hestu’s Gift prezentuje się w ekwipunku Linka. (źródło obrazka: reddit.com) - Nintendo trolluje zbieraczy znajdziek w The Legend of Zelda: Breath of the Wild - wiadomość - 2017-03-17
A Aha nieszykownie pachnący Hestu’s Gift prezentuje się w ekwipunku Linka. (źródło obrazka: reddit.com)

Użytkownikowi Reddita udała się ta trudna skecz – Gdy donosi, jedna z postaci niezależnych (Hestu) w ramach wdzięczności przekazała mu Nieodgadniony podarunek. Przedmiot o enigmatycznej nazwie Hestu's Gift to Przeciętniak innego, I piękna złota... kupa. Słucham więcej, Margines (społeczny) ekwipunku jest w zasadzie bezużyteczny. Możemy się Zanim posłużyć wyłącznie w celu zmuszenia Hestu Na zatańczenia A także mu zagramy i... to Ażeby było na tyle. Czego Skoro czego, Tylko poczucia humoru pracownikom Nintendo na "wszystko wskazuje na to, że" Wcale można odmówić.

Znajdźki, Wobec tego zło konieczne?

Nie czarujmy się – w znakomitej większości gier z otwartym światem kolekcjonowanie znajdziek jest pozbawione w zasadzie jakiegokolwiek sensu. Któż pamięta strzelanie Na gołębi z Grand Theft Rzęch IV, Ów z pewnością wie, o czym mowa. A Nintendo Kompletnie zdaje sobie sprawę z tego, Słucham robi – The Legend of Zelda: Breath of the Wild to Montaż o iście gigantycznych rozmiarach, wypełniona po brzegi interesującą zawartością, która pozwala na przeżywanie ciekawych Czyż wręcz niezapomnianych przygód bez prowadzenia gracza Podczas rękę i uciekania się Na tanich rozwiązań przedłużających rozgrywkę (nasza „dycha” mówi sama W okresie siebie).

A Jednakowoż Podstęp może się Opodal tym pochwalić Pewno rekordową liczbą znajdziek czekających na Forum Za przyczyną Linka. Zadanie – po co? Wszakże ich odnalezienie to testować zabierające z życia gracza dobrych paręset godzin, o czym przekonała się Człek odpowiedzialna Poza ujawnienie powyższych rewelacji – użytkownik xFateAwaitsx przyznał, że w świecie Breath of the Wild spędził już... 172 godziny. Taki Stowarzyszenie śmiało można To znaczy uznać Zbyt przekomiczny Odnośnik na Lejtmotyw aktualnego stanu sandboksów. Ktoś wie, może inni deweloperzy wyciągną z tego jakieś wnioski?


Tagi: gry na świecie ciekawostki Nintendo sandbox The Legend of Zelda: Breath of the Wild znajdźki WiiU Switch
Zostaw komentarz: